Lajme

Zyrtare: Shqipëria në Serbi – pa tifozë

Kombëtarja e Shqipërisë do të udhëtojnë në Beograd pa tifozë. Federata Shqiptare e Futbollit (FSHF) përmes një njoftimi ka njoftuar opinionin publik se nuk mund të bëhet më asgjë për të siguruar akomodimin e mbështetësve të ... Read More...

 

Ekonomi

 

Lifestyle

 

Shendetesi

Efektet shëruese të kungullit

Farat e kungullit 14.470 herë janë më të shëndetshme sesa çokollata. Në vijim ju paraqesim disa nga arsyet pse duhet ta konsumoni kungullin dhe farat e tijShëron fshikëzën dhe prostatënFarat e kungullit ndihmojnë në shërimin ... Read More...

 

ShowBiz

E bën tatuazh emrin e Adelinës (FOTO)

Së fundi është folur e përfolur me të madhe lidhja dashurore e Adelina Tahirit. Ajo,është në një mardhënie me ish të dashurin e këngëtares nga Shqipëria Anjeza Branka.Adelina u gjykua keq kur filloi të dilte ... Read More...

 

Sport

 

Teknologji

 

Kuriozitete